Mapa znanego świata

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Mapa znanego świata

Pisanie by Prawca Kadmosu on Nie Sty 29, 2017 3:34 pm

Link do mapy

   *Mapa jest wstawiona za pomocą linku dla naszej wygody i wygody forum. Jeżeli link nie działa należy jak najszybciej poinformować o tym administrację. 
   
   Fabularnie teren rozgrywki ogranicza się wyłącznie do przedstawionego na mapie kontynentu Vanthar, co jednak nie znaczy, że postać gracza nie może planować albo podjąć przygody mającej na celu odkrycie nowych lądów. Świat Vahar jest ogromny i istnienie innych kontynentów jest pewne, lecz w związku z bieżącymi trudnościami żadne z państw lub osób do tego zdolnych nie jest zbytnio zainteresowanymi poszukiwaniami nowych ziem. Szczególnie biorąc pod uwagę wielkość Wszechmorza, które otacza kontynent ze wszystkich stron. Jedynym znanym masywem lądu poza naszym jest Stary Kontynent (obecnie po prostu określany jako Zniszczone Ziemie) widoczny jest on na północnym wschodzie z zaznaczonymi masywnymi Górami Ognia. Jego wielkość nie jest dokładnie znana, ale z pewnością jest on co najmniej dwa razy większy od Vanthar. To co widać na mapie to niewielki jego fragmencik znany obecnym kartografom. Nikt bowiem jeszcze nie powrócił z prób zbadania tego co znajduje się za Górami Ognia, które wiecznie spowite są trującymi wyziewami oraz rzekami lawy. Jedyną znaną i zamieszkałą osadą na terenie Starego Kontynentu jest Umngar będące siedzibą władzy mrocznych elfów. Ziemie Starego Kontynentu są niezdatne do uprawy roli, zatrute, przeorane potężnymi kraterami oraz przepaściami, a pośród tych zgliszczy wciąż odnaleźć można ruiny dawnych miast. Znane są położenia dwóch z nich, lecz mało kto był zainteresowany ich eksploracją za wyjątkiem Magistrum, które skrycie pilnuje swoich tajemnic i jest zamknięte na zewnętrzny świat żyjąc za nieprzenikalnymi magicznymi barierami. 
avatar
Prawca Kadmosu
Administrator

Male Liczba postów : 18
Data dołączenia : 26/01/2017

Profil Postaci
Rasa: Człowiek
Wygląd : Smukła sylwetka, wychudzona, kościste palce i niebieskawe, lodowate oczy. Jeżeli pojawiłby się bez maski oczom twoim ukazałaby się gładka, wręcz młodzieńca twarz o kształtnym nosie i szlachetnych rysach.
Odzienie: Ciemne, długie i ciężkie szaty. Podobnie buty oraz rękawiczki. Na twarzy żelazna maska, spod której wyłaniają się gęste pasma włosów opadających swobodnie na ramiona. U boku krótkie ostrze.

Zobacz profil autora http://vantharia.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach