Moment fabularny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Moment fabularny

Pisanie by Prawca Kadmosu on Czw Sie 31, 2017 12:38 am

Wstępując w rozgrywkę fabularną jest 450 p.K. Dokładnie tyle lat minęło od Kataklizmu. Sposób liczenia dat jest bardzo trudny w grach typu PBF, ponieważ w jednym wątku mogą minąć lata, w innym dni albo godziny. W jaki sposób więc stworzyć kalendarium? 


Na szczęście większość wątków trwa z ich perspektywy w górnych granicach kilka miesięcy. Staraniem administratora będzie, aby każdy wątek tak "skompresować", by jego zdarzenia mieściły się w roku fabularnym. On zaś ulega zmianie wraz z ważnymi wydarzeniami. Może więc się zdarzyć, że w jednym roku wydarzy się wiele rzeczy, ale nieistotnych dla fabuły globalnej i rok się nie zmieni, a za drugim podejściem intensywność będzie niższa, lecz waga znacząca i wówczas rok posunie się do przodu. 


Wątek ten będzie aktualizowany na bieżąco celem stworzenia jasnej listy przygód, które miały miejsce w poszczególnych latach. 


Rok 450 p.K

  • Pusto. 

avatar
Prawca Kadmosu
Administrator

Male Liczba postów : 19
Data dołączenia : 26/01/2017

Profil Postaci
Rasa: Człowiek
Wygląd : Smukła sylwetka, wychudzone, kościste palce i niebieskawe, lodowate oczy. Jeżeli pojawiłby się bez maski oczom twoim ukazałaby się gładka, wręcz młodzieńca twarz o kształtnym nosie i szlachetnych rysach.
Odzienie: Ciemne, długie i ciężkie szaty. Podobnie buty oraz rękawiczki. Na twarzy żelazna maska, spod której wyłaniają się gęste pasma włosów opadających swobodnie na ramiona. U boku krótkie ostrze.

Zobacz profil autora http://vantharia.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach